(12.08.2021r.)

XXIV Niedziela Zwykła

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 15.00 i 18.00. Na Błądzonce o 9.00.

W tygodniu Msze św. 6.30, 7.00 i 18.00.

Kalendarz Liturgiczny;

Pn. Wspomnienie św. Jana Chryzostom, bp. i dr K-ła. Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją o godz. 18.00. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświęt. Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 7.30 do 18.00. Zapraszamy na modlitwę.

Wt. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie krzyża w prezbiterium.

Śr. Wspomnienie NMP Bolesnej. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30.

Cz. Wspomnienie św. męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bp.

Pt. Dzień powszedni. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sb. Święto św. Stanisława Kostki, zak.

Nd.

-Przypominamy że obowiązują maseczki w kościele. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

- Proszono by przypomnieć iż dzisiaj można w Urzędzie Miasta od godz. 8.00-16.00 spisać się w spisie powszechnym warto pamiętać, że jest on obowiązkowy.

- W środę będzie wydana dalsza część pomocy Caritas dla potrzebujących naszej parafii od godz. 10.00. Tylko dla osób ze skierowaniem wydanym w czerwcu.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Składamy podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na utrzymanie i remont kościoła. „Bóg zapłać”.

- Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla Afganistanu.

- W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Katarzynę Gielas l. 31, Mariana Kubasiak l. 79. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….