Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

Ogłoszenia parafialne

2 NIEDZEILA ZWYGŁA – 15.01.2018 

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9.30 liturgia młodzieży klas III gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania a na Mszy św. o 11.00 liturgia dzieci klas III w ramach przygotowania do I Komunii św. Po Mszy o 11.00 podsumowanie uczestnictwa dzieci w roratach i wręczenie nagród.

 

 1. Dzisiaj o godzinie 16.00 w Domu Katolickim opłatek Grupy Miłosierdzia, Rycerstwa Niepokalanej i Grupy Ojca Pio, Róż Żywego Różańca. Zapraszamy serdecznie.

 

 1. W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wcześnie, o 17.30 różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych.

 

 1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.00 będzie śpiewał Chór z Parafii Wysoka. Od godziny 10.45 krótki koncert kolęd.

 

 1. Proszono nas o odczytanie ogłoszenia: „Rada Rodziców SP nr 2 w Suchej Beskidzkiej dziękuje za udział w Koncercie Charytatywnym „Kolędowanie dla Huberta”, który odbył się 5 stycznia w naszym kościele. Obecność uczestników przerosła wszelkie oczekiwania organizatorów. Ze sprzedanych cegiełek i ofiar do puszek zebrano sumę 51 860,00 złotych. Rada dziękuje za okazane serce i hojność”.

 

 1. Chcemy dodać. Że to my dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim organizatorom oraz śpiewającym zespołom za piękny wieczór kolęd. Hubertowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 

 1. Program wizyty duszpasterskiej…….

 

 1. W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy: śp. Urszulę Siwiec l. 93, Zdzisławę Stanaszek l. 81, Aleksandra Sitarz l. 75 i Janusza Kędlarskiego l. 83 Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

RÓŻANIEC NA DZIŚ

 

Tajemnice Światła

 

 • Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
 • Objawienie się Jezusa w Kanie Galilejskiej
 • Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia
 • Przemienienie Pańskie na górze Tabor
 • Ustanowienie Eucharystii

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY