Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

Ogłoszenia parafialne

 1. NIEDZEILA Wielkiego Postu – 18.03.2018

 

 1. Dzisiaj w naszej Parafii rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Serdecznie witamy ojca Rekolekcjonistę – ks. Edwarda Woźniaka ze zgromadzenia księży saletynów Programy rekolekcji można zabrać ze stolików przy wyjściach. Spowiedź rekolekcyjna w sobotę od 8.00 – 12.00 i 14.00 – 18.00. Przerwy od 9.30 do 10.00 oraz od 16.30 do 17.00. Spowiedź na Błądzące od 10.30 do 11.30.
 • Dzisiaj o 15.45 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
 • W poniedziałek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. O godzinie 18.00 Msza ku czci św. Józefa – intencja zbiorcza. Ks. Józefowi Szladze – kapelanowi szpitala składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe. Niech Chrystus, którego kapłaństwo wybrał otacza Go nieustannie swoimi łaskami. Życzymy Mu również zdrowia.

 

 1. W środę o godzinie 18.00 Sakrament Bierzmowania. Sakramentu tego udzieli naszej młodzieży ks. Bp. Jan Zając. We wtorek od godziny 17.15 spowiedź dla Rodziców i świadków przed sakramentem bierzmowania.

 

 • W czwartek o godzinie 10.00 rekolekcyjna Msza święta dla chorych połączona z sakramentem namaszczenia. Proszę o przywiezienie chorych i samotnych. Dla rodziny lub bliskich sąsiadów jest to okazja do uczynku miłosierdzia. Od 9.00 spowiedź. Prosimy do niedzieli zgłosić tych chorych, których nie odwiedzamy w posłudze comiesięcznej.
 • W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej. O 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych a o 18.30 dla młodzieży.
 • W sobotę Sekcja Babiogórska GOPR zaprasza na XIII Papieską Mszę św. na przełęczy Krowiarki o godz. 11.00.

 

 1. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa. Na każdej mszy św. poświęcenie palm. Uroczyste poświęcenie palm będzie na Mszy św. o godz. 11.00. Po Mszy św. pamiątkowe zdjęcie najpiękniejszych palm.

 

 1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Prosimy o zabranie na to nabożeństwo świec.

 

 1. Tydzień temu w zbiórce na ogrzewanie naszych świątyń zebraliśmy sumę 23200,00 Bóg zapłać za ofiary kopertowe od rodzin i wpłaty na konto parafialne. Dziękujemy też Różom Żywego Różańca za składane ofiary na kwiaty i dekorację Bożego Grobu. Bóg zapłać.

 

 1. Dzisiaj u ministrantów przed kościołem można nabyć wielkanocne baranki „Caritas”. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cele charytatywne Archidiecezji Krakowskiej. Minimalna ofiara 8 zł.

 

 1. Proszono nas o przekazanie informacji: Przedszkole i Żłobek „Bajkowe Ranczo ogłasza zapisy dzieci od 1 do 6 roku życia. Szczegóły w siedzibie przedszkola przy ulicy Batalionów Chłopskich 11.

 

 1. W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Krystynę Kosman l. 78, Barbarę Chrząszcz l. 76, Romanę Bucała, l. 76 i Mieczysława Wróbla l. 85. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….

RÓŻANIEC NA DZIŚ

 

Tajemnice Radosne

 

 • Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie
 • Nawiedzenie świętej Elżbiety
 • Narodzenie Pana Jezusa
 • Ofiarowanie Jezusa w Świątyni
 • Odnalezienie Jezusa w Świątyni

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY