(21.07.2024r.)

XVI Niedziela Zwykła.

Msze św. o godz. 630, 800, 930, 1100, 1300, 1500, 1800 oraz dodatkowa na czas wakacji o godz. 2000. Na Błądzonce o 900.

W tygodniu Msze św. o godz. 630, 700 i o godz. 1800.

Kalendarz Liturgiczny;

Pn. Święto św. Marii Magdaleny. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświęt. Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 730 do 1800. Zapraszamy na modlitwę.

Wt. Święto św. Brygidy, zak., patronki Europy.

Śr. Wspomnienie św. Kingi, dz.. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1800. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 1730.

Cz. Święto św. Jakuba, Ap.

Pt. Wspomnienie św. Joachima i Anny. Nabożeństwo do św. Szarbela.

Nd.

-W sobotę o godz. 1730 różaniec odmawia LII Róża. Zapraszamy wszystkich na wspólny różaniec.

-W przyszłą niedzielę  po Mszach św. błogosławieństwo samochodów ofiara przeznaczona na misje.

- Zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasna Górę codziennie od 1700-1900 w zakrystii. Wyjście 4 sierpnie z Jasnej Górki Msza o godz. 700. Wejście 11 sierpnia 2024r. Zapraszamy.

-Składamy podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na remont kościoła. „Bóg zapłać”.

-Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Wszystkim wypoczywającym w naszej parafii życzymy miłego wypoczynku.

-W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy Barbarę Proszowską l. 74, Józefa Króla l. 77, Józefa Klimasarę l. 71, Józefa Kubasiaka l. 84, Teresę Walichniewicz l. 84, Teresę Polak l. 80. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Tajemnice Radosne

• Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie