Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

Apel o pomoc dla pani Elżbiety. Nasza Parafianka, p. Elżbieta Chrząszcz, od wielu lat zmaga się z dotkliwą chorobą, jaką jest stwardnienie rozsiane. Pracowała jako nauczyciel j. niemieckiego. Jest pod opieką starszej i schorowanej matki. Jest im bardzo ciężko.

Elżbieta serdecznie prosi wszystkich Dobroczyńców, o przekazanie jej dobrowolnie 1 % swojego podatku na rok 2017. Wykorzysta go na cele rehabilitacji. Wpłaty mogą być dokonywane na konto Caritas Diecezji Sosnowieckiej. (KRS 00 00 222 993 Koniecznie z dopiskiem: NA LECZENIE ELŻBIETY CHRZĄSZCZ.

Można także pomóc, wysyłając SMS charytatywny o treści POMOC 5302 pod numer 75165 (koszt 6,15 z VAT/SMS). Elżbieta z góry serdecznie dziękuje wszystkim Dobroczyńcom). Szczegóły na kartkach, które można zabrać ze stolika w środku kościoła albo na stronie internetowej Parafii.

RÓŻANIEC NA DZIŚ

 

Tajemnice Radosne

 

  • Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie
  • Nawiedzenie świętej Elżbiety
  • Narodzenie Pana Jezusa
  • Ofiarowanie Jezusa w Świątyni
  • Odnalezienie Jezusa w Świątyni

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY