Subscribe to
Wpisy

070.jpgNaszą parafię w ostatnich dniach spotkał wielki zaszczyt.

Na prośbę Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza, Ojciec Święty Benedykt XVI podniósł do godności Prałata naszego ks. Proboszcza.

Księdzu Prałatowi Stanisławowi Bogaczowi gratulujemy tak zaszczytnego wyróżnienia i życzymy zdrowia oraz wielu łask Bożych w prowadzeniu naszej wspólnoty.

10 komentarzy do “Ks. Prałat Stanisław Bogacz”

1. 19 stycznia 2008 @ 10:48 po południuStow.Rycerstwo Niepokalanej

Stowarzyszenie Rycerstwo Niepokalanej składa serdeczne gratulacje
    otrzymanej godności Prałata.

Uważamy,że Ksiądz Proboszcz w pełni zasłużył na to wyróżnienie swoją ,ciężką pracą nie tylko duszpasterza,ale i wspaniałego “gospodarza” naszej Parafii.

Życzymy Ks.Prałatowi dużo zdrowia,opieki Matki Bożej Niepokalanej
    oraz realizacji wszystkich zamierzeń.Szczęść Boże!

Zapewniamy,że nadal będziemy ogarniać naszymi modlitwami Księdza Prałata oraz wszystkich Księży współpracowników.

Rycerze Niepokalanej

2. 20 stycznia 2008 @ 7:28 przed południemWiosna

Z serca gratulujemy Ks. Prałatowi w pełni zasłużonej godności. Niech Pan Jezus wynagrodzi księdzu trud, błogosławiąc w dalszej pracy, obdarzając zdrowiem i nowymi siłami.

Życzą wdzięczni parafianie

3. 21 stycznia 2008 @ 10:27 przed południemGratulacje

Serdecznie Gratulujemy Ksiedzu Prałatowi!
    Niech Bog blogoslawi w dalszej pracy w naszej Parafii.
    Parafianie

4. 21 stycznia 2008 @ 6:29 po południuks. Stanisław SDB

Czcigodnemu Kasidzu Prałatowi Stanisławowi, naszemu suskiemu Proboszczowi, serdeczne grtulacje z okazji podniesienia do godności
    prałackiej. Życzę dalszej pięknej pracy dla dobra powierzonej Mu wspólnoty religijnej i pogodnego jak dotąd współdziałania calego zespołu duszpasterskiego. Gratulując dokonań na płaszczyźnie duszpasterskiej życzę dalszych dokonań na płaszczyźnie troski o kościoly i kaplice i inne obiekty parafialne. Myślę, że inni tę aktywną dzialalność nie tylko widzą, ale i w dostępny sobie sposób popierają. Mam nadzieję, że odpowiedzialni za zabytki i dzialaność na rzecz masta nie zostaną w tyle w okazywaniu poparcia dla naszego Ks. Proboszcza. Pozdrawiam i wspieram modlitwą żywo przeżywając wszystko co w Parafii i w Suhej Beskidzkiej się dzieje.
    ks. Stanisław SDB

5. 23 stycznia 2008 @ 10:18 przed południemGM Ojca Pio

Gratulujemy Ksiedzu Prałatowi!
    Niech Pan Bóg błogoslawi Ksiedzu poprzez Maryję i Ojca Pio.
    W imieniu GM Ojca Pio
    Grzegorz

6. 24 stycznia 2008 @ 4:14 po południukamila

Serdecznie gratulję szanownemu Panu i życzę dalszych sukcesów w już nie jako ksiądz ale jako prałat.

7. 01 lutego 2008 @ 12:39 po południuparafianka13

Serdecznie gratuluję ks. Proboszczowi podniesienia do godności prałata. Bardzo się z tego cieszę [ ja i cała moja rodzina], ponieważ jest to dla naszego miasta a także regionu wielki zaszczyt. Chciałbym także z całego serca podziękować ks. Proboszczowi za odnowienie Kościoła [ kaplic, schodów, płytek wokół kościoła itp.] bo naprawdę teraz możemy być z tego dumni. Myślę ze wszyscy parafianie myślą tak samo jak ja i pragnę złożyć ks. Proboszczowi serdeczne podziekowania za to co dla nas robi i niech wie ze to doceniamy! Życzę Mu dużo szcześcia, a przede wszyskim zdrowia, a także dalszych ”awansów” i pociechy ze swojej oddanej parafii!!!!!!!

8. 03 lutego 2008 @ 1:30 po południuparafianin z Suchej B.

Serdeczne gratulacje z okazji podniesienia ks. dziekana do godności prałata i życzę szybkiej nominacji biskupiej.

9. 05 lutego 2008 @ 5:28 po południuRobert P

serdeczne pozdrowienia z Luborzycy od całej Rodziny Kolpinga