Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

Intencje mszalne

 

 

NIEDZIELA 20.05.

6.30 +Zofia Sumera

6.30 +Maria Stanisław Pituła

8.00 +Stanisław i Agnieszka żona

8.00 O zdrowie, bł. Boże i opiekę Maryi dla 11 Róży Kobiet

8.00 +Stanisław i Stanisława(f) Knapczyk

9.30 +Józef Stopa w 24 r. śm.

9.30 +Jan Lalik

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Maryi dla Leokadii w 60 r. urodzin – od męża i córek

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Maryi dla Elżbiety i Ingmara w 24 r. ślubu

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Maryi dla Dariusza w 55 r. urodzin

12.30 Za Parafian: Roczki: Antonina Stanik, Natalia Knapczyk, Mikołaj Franciszek Nosal

15.00 +Teresa Romanowski w 1 r. śm.

18.00 +Mieczysław Spyrka w 16 r. śm.

PONIEDZIAŁEK  21.05.

6.00 +Kazimierz Biesiadecki od nauczycieli WF ZS im. W. Witosa w Suchej B.

7.00 +Maria Jan Bury

7.00 +Lech Legutko w 1 r. śm.

8.00 +Tamara Wanicka od wnuczki Katarzyny i prawnuczki Aleksandry

9.30 O zdrowie bł. Boże dla członków 7 Róży Mężczyzn i ich rodzin

15.15 +Teresa Romanowska w 1 r. śm. od mieszkańców bl. nr 10 Na Stawach

18.00 +Józefa(f) Pituła od syna Tomasza z żoną i córką Anną

WTOREK 22.05.

6.30 +Wanda Porzycka od swatów Jadwigi i Adama Bandurów

6.30 +Janina Sitarz od chrześniaka Tomasza z rodz.

6.30 + Tomasz Brańka od kolegów z drużyny MKS Babia Góra Sucha B.

7.00 +Józefa(f) Kamińska

18.00 +Zofia Hudziak w 8 r. śm.

ŚRODA 23.05.

6.30 +Marek Basiura od kolegi Daniela Listwana z rodz.

6.30 +Anna Rzeźniczak od wnuka Dawida

7.00 +Janina Kwak od firmy budowlanej Dorota Steczek

18.00 NOWENNA

1.+Kazimiera Adamek; 2.+Stanisława(f) Rusin w 2 r. śm.; 3.+Marian Kubieniec; 4.+Aleksander Sitarz; 5.+Andrzej Migo w 10 r. śm., Jan Krystyna Bańdura; 6.Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Maryi dla Marii w 80 r. urodzin; 7.+Jan Kurek; 8.+Stanisława(f) Suszko; 9.+Franciszek Zachura; 10.+Jadwiga Hajdyła; 11.+Andrzej Kułas; 12.+Barbara Bachul; 13.+Jan Bielarz; 14.+Stanisława(f) Iciek; 15.+Czesław Pająk; 16.+Zygmunt Lenart; 17.+Marianna Bogacz; 18.+Adam Kaliciak; 19.+Ryszard Mikołajek; 20.+Ludwika(f) Polańska; 21.+Janusz Kmak; 22.+Felicja Wesołowska; 23.+Julianna Kubas; 24.+Stanisław Listwan; 25.+Grażyna Baca; 26.+Józef Studnicki; 27.+Paweł Kozyra; 28.+Jan Starowicz; 29.+Stanisław Gacek; 30.+Piotr Gierat; 31.+Eugeniusz Kubasiak; 32.+Halina Maślanka; 33.+Anna Hankus; 34.+Mieczysław Wróbel; 35.+Romana(f) Bucała; 36.+Barbara Chrząszcz; 37.+Krystyna Kosman; 38.+Barbara Migdas; 39.+Stanisława(f) Jurek; 40.+Anna Świerkosz; 41.+Krystyna Stopa; 42.+Jerzy Żukowski; 43.+Czesława(f) Ścieszka; 44.+Janina Widuch-Janik; 45.+Jan Knapik; 46.+Ewelina Kubasiak;

 

CZWARTEK 24.05.

6.30 +Dorota Świerkosz od syna Włodzimierza z rodz.

6.30 +Bronisława(f) Bańdura od brata Józefa z rodz.

6.30 +z rodz. Grzybków od Jana Grzybka

7.00 +Anna Iciek od chrześniaka Benedykta z Joanną

18.00 +Tomasz Sumera od siostry Marysi z rodz.

PIĄTEK 25.05.

6.30 +Stanisława(f) Maciejczyk od koleżanki Janiny Smolik

6.30 +Władysław Chrząszcz od rodziny Kołacz

6.30 +Julia Stanisław Wotrąba

7.00 +Augustyn Dziedzic

18.00 +Kazimiera(f) Planta od synowej Marii z Hubertem

18.00 +Władysław Harańczyk, Karol Łoboda od wnuczki Alicji

SOBOTA 26.05.

6.30 +Janina Kwak od kolegów syna z firmy BERNY i BERNY z Jankowic

6.30 +Irena Drabik w 5 r. śm.

7.00 +Marek Basiura od koleżanek i kolegów z klasy ze SP nr 2 w Suchej B. wraz z wychowawcami

18.00 +Józef Kosowski w 14 r. śm.

NIEDZIELA 27.05.

6.30 +Władysław Gołuszka w 1 r. śm. od żony

6.30 +Anna Rzeźniczak od męża Andrzeja

8.00 +Michalina Talaga w 3 r. śm.

8.00 +Emilia Stanisław Siwiec

8.00 ++siostry z 3 Róży Kobiet

9.30 +Jadwiga Halawa w 2 r. śm.

11.00 Msza Św. Prymicyjna dk. Karola Kolczaka

13.30 Za Parafian: Chrzty

13.30 O zdrowie, bł. Boże i opiekę Maryi dla Juliana Janik w 1 r. urodzin

13.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Maryi dla Zuzanny Ligęza w 18 r. urodzin

15.00 +Marian Warmuz i Genowefa(f) Starowicz

18.00 +Romuald Sabina Naumowicz