Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

Intencje mszalne

 

NIEDZIELA 7.01.

6.30 +Władysława(f) Gołuszka od rodz. Adamczyków

6.30 +Wanda Porzycka od syna Ryszarda z rodz.

8.00 +Kazimierz Klimala w 5 r. śm.

8.00 +zmarłe siostry z 1 Róży Kobiet

8.00 +Genowefa, Michał, Emilia

9.30 +Izabela Wągiel od córki Haliny z mężem

9.30 O zdrowie, bł. Boże dla mieszkańców ul. Górskiej i sióstr w 43 Róży Kobiet

11.00 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Maryi dla Kubusia w Nowym Roku w dniu urodzin oraz jego siostry i rodziców

11.00 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Maryi dla Małgorzaty w 64 r. urodzin od męża

11.00 O udaną operację dla Marka i powrót do zdrowia

12.30 +Andrzej Kołacz od żony

12.30 +Henryk Polak w 10 r. śm.

15.00 +Helena i Józef Hudziak

18.00 +Franciszek Kubasiak od synów: Mariusza, Kamila, Tomasza, Michała i Kacpra

PONIEDZIAŁEK 8.01.

6.30 +Agata Kaliciak w 12 r. śm.

6.30 +Wiesław Smolik od bratanka Bartłomieja z Kingą

6.30 +Wiktoria Fortuna od sąsiadów z ul. Słonecznej

7.00 +Krystyna Uwachue od rodziny z zagranicy

18.00 +Krzysztof Spyrka od córki Ewy

WTOREK 9.01.

6.30 +Bronisława(f) Brożena od bratanic: Anny i Elżbiety

6.30 +Stanisława(f) Basiura od wnuka Tomasza z rodz.

6.30 +Andrzej Siwek od Jana Celaka z córkami

7.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Maryi dla Cecylii i Mariusza Rzepka w 25 r. ślubu.

18.00 Dziękczynna za szczęśliwą podróż z prośbą o zdrowie i bł. Boże

ŚRODA 10.01.

6.30 +Andrzej Pilszak od personelu oddziału urologicznego w Suchej B.

6.30 +Józefa(f) Semik od chrześnicy Beaty

6.30 +Stanisław Hajto od nauczycieli emerytów z Goetla

7.00 +Władysław Gołuszka od bratowej Józi Gołuszki z rodz.

18.00 NOWENNA

1.+Józef Nawara; 2.+ Zygmunt Kubasiak; 3.+Anna Rzeźniczak; 4.+Czesław Krzeszowiak w 10 r. śm.; 5.+Stanisław Semik; 6.+Zbigniew Gałosz; 7.+Izabela Wągiel; 8.+Andrzej Kołacz; 9.+Czesław Starowicz; 10.+Dorota Świerkosz; 11.+Bronisława(f) Bańdura; 12.+Andrzej Kolczak; 13.+Stanisław Wywijas; 14.+Janina Chrząszcz; 15.+Józefa(f) Pituła; 16.+Tomasz Sumera; 17.+Kazimiera(f) Planta; 18.+Stanisława(f) Kołacz; 19.+ Tamara Wanicka;

CZWARTEK 11.01.

6.30 +Lech Legutko od Bogusława Wierzbickiego z rodz.

6.30 +Tomasz Brańka od sąsiadów z ul. Piłsudskiego

6.30 +Marek Basiura od kuzynki Magdaleny Skórzak z rodz.

7.00 +Janina Sitarz od wnuka Szymona z żoną i prawnukiem Antonim

18.00 +Anna Iciek od siostry Marii

PIĄTEK 12.01.

6.30 +Wiesław Smolik od Stanisławy Ćwiękała z rodz.

6.30 +Łucja Michoń od sąsiadki Bogusławy

6.30 +Władysława(f) Barzyczak od brata Staszka

7.00 Janina Kwak od cioci Helgi z Pyskowic

18.00 +Józefa(f) Semik od wnuka Tomasza z rodziną

SOBOTA 13.01.

6.30 +Kazimierz Kwaśny od kuzynki Zofii Knapczyk

6.30 +Honorata Starowicz od córki Ewy z mężem

6.30 +Stanisław Wojtyłko od kuzyna Stanisława Kubasiaka z rodz.

7.00 +Czesław Lurka od siostry Anny z rodziną z Chrzanowa

18.00 +Tadeusz Grabczyk i zmarli z rodziny

NIEDZIELA 14.01.

6.30 +Stanisław Chrząszcz w r. śm.

6.30 +Honorata Starowicz

6.30 +Józef Iciek od córek Anny i Danuty

8.00 +Franciszek Florczak w 1 r. śm.

8.00 +Agnieszka Kumorowicz w 1 r. śm.

8.00 +Stanisław 17 r. śm., Marian Warmuz

9.30 +Robert Kołacz w 2 r. śm.

9.30 +Franciszek Brożena w 28 r. śm.

11.00 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Maryi dla Macieja Siwiec w 40 r. urodzin

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Maryi 40 r. ślubu Stanisławy i Antoniego oraz całej rodziny

12.30 Za Parafian: Chrzty

15.00 W intencji Rycerstwa Niepokalanej

18.00 +Karol Łoboda w 3 r. śm – od najbliższych

RÓŻANIEC NA DZIŚ

 

Tajemnice Światła

 

  • Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
  • Objawienie się Jezusa w Kanie Galilejskiej
  • Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia
  • Przemienienie Pańskie na górze Tabor
  • Ustanowienie Eucharystii

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY