Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

KOLĘDA 2017/18 2017-12-17

 

Ksiądz Proboszcz

Lp.

Teren

Dzień

Godz.

1

ul. Zasypnica Górna – Kubasiaki, Pasierbiaki, Listwany, Kubasy, domy przy ul. Zasypnica od Toczków do Szklarczyków

27.12.2017

- środa

9.00

2

ul. Zasypnica Górna – Jędrzejaki, Jony
– do drogi na Kamienne i Knapówka

28.12.2017

- czwartek

8.00

3

ul. Zasypnica Dolna
– od drogi na Kamienne lewą stroną w dół do ul. Role

02.01.2018

- wtorek

9.00

4

ul. Zasypnica Dolna – od kawiarni w dół prawą stroną (Śrubarze, Zagrody, Potok, Moczarka, Zwaliściaki)
do ul. Krzeszowiaków

03.01.2018

- środa

8.00

5

ul. Kamienne

04.01.2018

- czwartek

8.00

6

ul. Krzeszowiaków (od rodziny Majdaków)
i ul. Mickiewicza prawą stroną numery nieparzyste od 79 do 33

08.01.2018

- poniedziałek

9.00

7

ul. Spółdzielców, ul. Ogrodowa, ul. Stokowa

09.01.2018

- wtorek

8.00

8

ul. 3 Maja nr parzyste, ul. Pod Modrzewiami,
ul. 3 Maja nr nieparzyste

10.01.2018

- środa

8.00

9

Bloki przy ul. Mickiewicza 13, 15, 17

11.01.2018

- czwartek

13.00

10

os. Na Stawach 6

16.01.2018

- wtorek

14.00

11

os. Na Stawach 7

17.01.2018

- środa

14.00

12

os. Na Stawach 8

18.01.2018

- czwartek

14.00

13

os. Na Stawach 9 i os. Na Stawach 10

19.01.2018

- piątek

13.00

 

 

Ksiądz Piotr Fąfrowicz

Lp.

Teren

Dzień

Godz.

1

os. Śpiwle i os. Garce

27.12.2017

- środa

8.00

2

ul. Nad Stawami

29.12.2017

- piątek

8.00

3

os. Beskidzkie 10

30.12.2017

- sobota

8.00

4

os. Beskidzkie 1, os. Beskidzkie 2, os. Beskidzkie 3

02.01.2018

- wtorek

15.00

5

ul. Podksięże – od rodz. Gugułów w dół, Wąglówka

08.01.2018

- poniedziałek

8.00

6

os. Beskidzkie 4, os. Beskidzkie 5, os. Beskidzkie 6

09.01.2018

- wtorek

15.00

7

os. Beskidzkie 7, os. Beskidzkie 8

11.01.2018

- czwartek

14.00

8

os. Beskidzkie 9

12.01.2018

- piątek

15.00

9

os. Pikieta, ul. Makowska

13.01.2018

- sobota

8.00

10

ul. Zarąbki Grzechyńskie, ul. Sumerówka, ul. Nad Skawą
i ul. Szpitalna (bez bloków)

15.01.2018

- poniedziałek

8.00

11

os. Beskidzkie 11

16.01.2018

- wtorek

15.00

12

os. Beskidzkie 13

18.01.2018

- czwartek

15.00

13

os. Beskidzkie 12, os. Beskidzkie 14

19.01.2018

- piątek

15.00

14

ul. 29 Stycznia i ul. Goetla

20.01.2018

- sobota

8.00

15

ul. Mickiewicza (lewą stroną numery parzyste od 124 do 58), Blok Kolejowy, Poczta, Bank

22.01.2018

- poniedziałek

8.00

 

Ksiądz Mateusz Bochenek

Lp.

Teren

Dzień

Godz.

1

ul. Role – od granicy parafii do Pana Gwizdowskiego

27.12.2017

- środa

8.00

2

ul. Nowy Świat – Smyraki, Sobańscy i ul. Górska

28.12.2017

- czwartek

8.00

3

ul. Spacerowa, ul. Słoneczna
i ul. Turystyczna numery nieparzyste od 1 do 9

29.12.2017

- piątek

8.00

4

ul. Polna – cd. Role, do szkoły nr 2
i ul. Mickiewicza 83 i 81 do Restauracji Szafran, ul. Billy Wildera

30.12.2017

- sobota

8.00

5

ul. Role – Korczaki, Bańdurówka, Za Wodą

02.01.2018
- wtorek

8.00

6

ul. Smolikówka (od rodz. Warmuzów) i ul. Turystyczna

03.01.2018
- środa

8.00

7

ul. Role – od rodz. Kuligów, domy za torem, do ul. Polnej

08.01.2018
- poniedziałek

8.00

8

os. Na Stawach 1

09.01.2018

- wtorek

15.00

9

ul. Podksięże – nad ul. Armii Krajowej od p. Rułki, Hudziakówka, Bogdanówka, ul. Armii Krajowej

10.01.2018

- środa

8.00

10

os. Na Stawach 2

11.01.2018

- czwartek

15.00

11

os. Na Stawach 3

12.01.2018

- piątek

15.00

12

ul. Armii Krajowej A

13.01.2018

- sobota

8.00

13

ul. Kościelna i ul. Zakościele

15.01.2018

- poniedziałek

8.00

14

ul. Armii Krajowej B i ul. Źródlana

15.01.2018

- poniedziałek

14.00

15

os. Na Stawach 4

16.01.2018

- wtorek

15.00

 

 

 

Ksiądz Piotr Płoskonka

Lp.

Teren

Dzień

Godz.

1

ul. Mickiewicza od pasażu do Rynku, ul. Rynek,
ul. Nieszczyńskiej

27.12.2017

- środa

8.00

2

ul. Piłsudskiego – od Rynku lewą stroną do mostu i z powrotem

28.12.2017

- czwartek

8.00

3

ul. Starzeńskiego – numery od samej góry,
ul. Przemysłowa (domy obok Tauronu), ul. Akacjowa

29.12.2017

- piątek

8.00

4

ul. Batalionów Chłopskich
– numery od ostatniego do Zakładów Produkcyjnych

30.12.2017

- sobota

8.00

5

ul. Konfederatów Barskich (od Państwa Hudziak), ul. Błądzonka – numery od 38 po obu stronach do ul. Batalionów Chłopskich

02.01.2018

- wtorek

8.00

6

ul. Błądzonka 116 (Państwo Syrek), ul. Łagodna, ul. Widokowa,
ul. Jaworowa, ul. Błądzonka numery po obu stronach
od 114 do 13, ul. Konfederatów Barskich 1

04.01.2018

- czwartek

8.00

7

os. Na Stawach 5

08.01.2018

- poniedziałek

14.00

8

ul. Błądzonka 35 (Państwo Stalmach), ul. Stroma, ul. Leśna,
ul. Błądzonka – numery od 74 do 54

09.01.2018

- wtorek

8.00

9

os. Na Stawach 11

10.01.2018

- środa

14.00

10

ul. Kasztanowa (od Państwa Bańdurów) – bez nr 2, ul. Świerkowa, ul. Błądzonka – numery parzyste od 154 do 144 – do Kaplicy

11.01.2018

- czwartek

8.00

11

ul. Błądzonka od nr 123 do SP nr 3 po obu stronach (bez numerów od 154 do 144), ul. Lipowa, ul. Cicha, ul. Kasztanowa 2

13.01.2018

- sobota

8.00

12

Bloki na ul. Szpitalnej 8, 8A, 8B, ul. Zagrody

15.01.2018

- poniedziałek

14.00

13

ul. Krótka, ul. Karaś, ul. Konopnickiej

16.01.2018

- wtorek

8.00

14

Bloki na ul. Szpitalnej 2 i 4

22.01.2018

- poniedziałek

14.00

15

ul. Błądzonka – numery po obu stronach od 52 do 7,
ul. Zamkowa, ul. Wadowicka

23.01.2018

- wtorek

13.00

 

RÓŻANIEC NA DZIŚ

 

Tajemnice Światła

 

  • Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
  • Objawienie się Jezusa w Kanie Galilejskiej
  • Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia
  • Przemienienie Pańskie na górze Tabor
  • Ustanowienie Eucharystii

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY